Strona bez https - stroną niebezpieczną dla Google’a już od lipca 2018

Od lipca, wraz z wejście najnowszej wersji Chrome’a 68, wszystkie nieszyfrowane strony (bez certyfikatu SSL czyli na początku adresu URL z “http” a nie “https”) będa oznaczane jako “niezabezpieczone”.

System Zarządzania Treścią skrojony na miarę Twoich potrzeb

Dodać baner, edytować tekst, pozmieniać układ elementów na stronie, przesuwać kafelki w dowolnym kierunku - spełniamy marzenia o CMSie idealnym. Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić!

Technologia Flash - dlaczego moja strona przestała się wyświetlać?

Jeśli na Twojej stronie nie wyświetla się grafika, nie możesz włączyć animacji, najprowdopodobniej korzystasz z technologii Flash. Skąd się wzięły takie zmiany? Jak im zapobiec?

Google Maps - udostępnianie trasy w czasie rzeczywistym

Nowość w Google Maps! Sprawdź jak szybko i prosto można udostępnić swoją  aktualną lokalizację rodzinie lub znajomym. Nie trzeba do tego wyszukanych urządzeń ani specjalnych aplikacji. Wystarczy Google Maps i dostęp do Internetu.

Wirus na Twojej stronie WWW - jak to możliwe???

W ostatnim czasie zauważyliśmy znaczący wzrost ataków na strony WWW stworzone za pomocą takich platform jak WordPress czy Joomla!
Czy wiesz, że Twoja strona WWW jest bombardowana zapytaniami próbującymi przebić się przez przestarzałe i nie aktualizowane systemy CMS!? Jak stawić czoła wirusom?

Reklama płatna – blaski i cienie

Pewnie zastanawiasz się czy warto zainwestować pieniądze w reklamę linków sponsorowanych AdWords. Czy nie lepiej zatrudnić firmę, która wypozycjonuje cię w wyszukiwarce Google na Twoje kluczowe słowa i bez wydawania pieniędzy za każde kliknięcie zdobędziesz upragniony ruch. Przedstawię kilka mitów i faktów na temat AdWords, może pomogą Ci podjąć decyzję !!!