System Zarządzania Treścią skrojony na miarę Twoich potrzeb

CMS (Content Management System) to System Zarządzania Treścią - panel administracyjny, dzięki któremu możemy zmieniać treści na stronie, dodawać grafikę, optymalizować najważniejsze elementy strony pod wyszukiwarkę Google. Co więcej - jest to możliwe bez interwencji informatyka i bez wiedzy programistycznej.

 

Najbardziej znane Systemy Zarządzania Treścią do Wordpress i Joomla. Jeśli mamy wystarczająco dużo samozaparcia i żyłkę detektywa - możemy dostosować system do naszych potrzeb. Jednak poszukiwanie kolejnych wtyczek jest czasochłonne - nie wszystkie będą pasować do naszej wersji CMSa. Potrzebujemy również czasu na zapoznanie się z funkcjonalnością zaimplementowanego dodatku. Trzeba także aktualizować systemy zarządzania treścią, żeby ochronić się przed atakami hakerskimi.

 

Możemy również wysyłać zmiany programiście, który wstawi treści na stronę, nie będzie to jednak najtańsze rozwiązanie.

 

Co zrobić jeśli chcemy samodzielnie wprowadzać i redagować teksty (zależy nam na edytorze i opcjach znanych z Worda), wstawiać banerki a dodatkowo przesuwać elementy na stronie, wgrywać PDFy i zarządzać listą subskrybentów naszego newslettera?

 

Wystarczy doprecyzować listę funkcjonalności, które Cię interesują i skontaktować się z nami. Stworzymy CMSa skrojonego na miarę Twoich potrzeb.

Jeden z naszych klientów szukał dosyć rozbudowanego Systemu Zarządzania Treścią. Stanęliśmy naprzeciw jego oczekiwaniom. Poniżej efekty naszej pracy:

 

Menu składa się z pięciu paneli, które pozwalają między innymi na wstawienie lub zmianę banera na stronie głównej, dodanie kolejnego wydania miesięcznika, zarządzanie klientami e-prenumeraty oraz wysyłkę magazynu. Bardzo ciekawą opcją są “Punkty widokowe”. Dodajemy tam kolejne logo sponsora i przesuwamy w dowolnie wybrane przez nas miejsce. Dzięki temu możemy dowolnie modyfikować kafelki na stronie w czasie rzeczywistym